Wiosenna Promocja Artec trwa do końca maja

 

 

Wiosenna Promocja Artec do końca maja

 

Innowacyjne rozwiązania na wiosnę? Skorzystaj z naszej promocyjnej oferty!

Informujemy, że z uwagi na duże zainteresowanie wśród Klientów przedłużamy naszą Wiosenną Promocję – to znakomity pretekst do rozważenia zakupu skanerów 3D - Eva, Space Spider oraz Spider. 

Wiosna to czas ożywienia, ekscytujących planów i innowacyjnych projektów. A jeśli już planujesz zakup nowego skanera 3D Artec, to jest to doskonały moment. Zyskaj dwa lata bezpłatnej subskrypcji na program Artec Studio Professional przy każdym zakupie skanera 3D w promocji do końca maja 2016.

Zasady promocji:

Każdy zakup skanera 3D Artec podczas wiosennej promocji w maju 2016 zostanie nagrodzony  bezpłatną subskrypcją Artec Studio Professional z aktualizacją do najnowszych wersji 11 i 12.

Promocja trwa do końca maja 2016.

 Artec Studio to uznany program 3D do przetwarzania danych i obróbki skanów 3D, kompatybilny ze skanerami 3D Artec.

 

Skorzystaj z Wiosennej Promocji Artec, a otrzymasz:

- darmowe oprogramowanie przez dwa lata

- prawo do aktualizacji Artec Studio 11 i 12

 

Z naszą Wiosenną Promocją Artec zyskasz jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi 3D. Skanery 3D Artec to nie tylko innowacyjne produkty, lecz przede wszystkim najnowsze rozwiązania 3D – uniwersalne, wszechstronne i udoskonalane zgodnie z wymaganiami Klientów!

W celu poznania wszystkich szczegółów oferty skontaktuj się z nami mailowo: skanery3d(małpa)skanery3d.eu lub telefonicznie: 22 846 21 50;  + 48 534 206 636.