ARTEC EVA Skaner 3D 

 

 

Ręczny skaner 3D o dużej dokładności i doskonałym odwzorowaniu tekstury. Szybki skaner 3D doskonały do multimediów.

 

 Zobacz GALERIĘ 3D pomiarów przeprowadzonych skanerem ARTEC EVA!

 

Skaner Artec Eva 3D jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują otrzymać szybki, dokładny pomiar o doskonałej teksturze. Eva nie wymaga używania markerów pozycjonujących lub przeprowadzania kalibracji. Skanuje obiekty szybko, w wysokiej rozdzielczości i z odwzorowaniem żywych kolorów, co pozwala na niemal nieograniczone zastosowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kliknij w obrazek aby obejrzeć model 3D

 

 

Idealny skaner 3D do skanowania ludzi i postaci

 

Skaner 3D Artec Eva jest najszybszym i bezkonkurencyjnym skanerem do skanowania 3D ludzi. Skanowanie może być również w kolorze. Skaner rejestruje do 16 klatek/s. Są one wyrównywane automatycznie w czasie rzeczywistym, sprawiają, że skanowanie jest łatwe i szybkie. Jest to szczególnie ważne dla tworzenia efektów specjalnych, badań medycznych i biomechanicznych. Ze względu na wysoką jakość odwzorowania tekstury, modele wykonane skanerem 3D Artec Eva mogą być wykorzystywane w takich branżach jak CG/ animacji komputerowe, kryminalistyce i medycynie.

 Skaner 3D dla muzealnictwa i archeologii

 

 

Skaner 3D Artec Eva jest najlepszym narzędziem do bezpiecznej i bezdotykowej digitalizacji zbiorów muzealnych. Pozwala opracować precyzyjną dokumentację mierzonego obiektu, stworzyć kopię za pomocą techniki druku 3D. 
Dzięki niewielkim rozmiarom i mobilności skanera Artec Eva, możliwe jest dotarcie do miejsc niedostępnych, w których znajdują się unikatowe znaleziska cenne dla archeologii. Niewielka waga i ergonomia skanera 3D Artec Eva mają kluczowe znaczenie w stworzeniu całościowego obrazu budowli, ponieważ pozwalają na uzyskanie dokładnego obrazu w stosunkowo niedługim czasie.
Doskonałe odwzorowanie tekstury daje możliwość stworzenia prezentacji multimedialnych w 3D oraz wirtualnych muzeów do prezentacji na stronach www.

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rewelacyjny skaner 3D do grafiki komputerowej 

 

Ręczny skaner 3D Artec Eva jest najlepszym narzędziem pozwalającym tworzyć trójwymiarowe wizualizacje do umieszczenia na stronie internetowej. Artec Eva wspomaga producentów gier komputerowych i filmów przy tworzeniu grafiki 3D i osiągania niezwykłych efektów specjalnych. Wyniki skanowania 3D mogą być dalej przetwarzane za pomocą popularnych narzędzi do grafiki 3D takich jak Autodesk. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przykłady wykorzystania skanera 3D Artec Eva:

 

 

Skanowanie 3D reprezentacji Brazylii

Skanowanie 3D skrzyni biegów

 

 

 

Więcej modeli zeskanowanych za pomocą skanera 3D - Eva można obejrzeć klikając tutaj

Sprawdź inne modele skanerów 3D:

ARTEC SPIDER

EVA LITE

ArtecSpider3d

Skaner 3D Artec EVA Lite