O NAS

3D MASTER oferuje kompleksowe, wszechstronne i nowoczesne rozwiązania z zakresu wykorzystania technologii 3D w wielu dziedzinach, m.in: przemysł, inżynieria odwrotna, nauka i edukacja, medycyna, muzealnictwo i grafika komputerowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: precyzyjne urządzenia pomiarowe skanery 3D oraz zintegrowane oprogramowanie 3D CAD/CAM. Proponujemy także usługi skanowania 3D i druku 3D. Jesteśmy renomowanym dystrybutorem systemów CAD 3D / CAM - ZW3D, oprogramowania dla maszyn CNC. W ofercie proponujemy drukarki 3D i urządzenia dodatkowe. Świadczymy usługi doradztwa technicznego i szeroki zakres specjalistycznych szkoleń - w ofercie m.in. szkolenie CNC. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową realizację wdrożeń w myśl naszej idei - "Od pomysłu do realizacji".

Zaproszenie na Warsaw Industry Week - Nadarzyn k. Warszawy

 Warsaw Industry Week 7 9 listopad 2016

 

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych w Nadarzynie tuż obok Warszawy.

Targi odbędą się w dniach 7-9 listopada 2016. Tym razem zapewnimy Państwu wyjątkowe pokazy projektowania 3D, pokaz procesu skanowania i odtwarzania obiektów na podstawie skanów 3D. Przed wszystkimi, którym jeszcze obce są technologie 3D - odkryjemy sposoby druku 3D zachęcając do projektowania, szybkiego prototypowania i drukowania dzięki najnowszym drukarkom 3D - Zortrax, ZMorph i Sinterit.

Na targach WIW będzie można zdobyć kod rabatowy na 50% zniżki - obejmujące usługi skanowania, inżynierii odwrotnej, druku 3D oraz na eventy 3D. Zapraszamy do skorzystania ze zniżek.