O NAS

3D MASTER oferuje kompleksowe, wszechstronne i nowoczesne rozwiązania z zakresu wykorzystania technologii 3D w wielu dziedzinach, m.in: przemysł, inżynieria odwrotna, nauka i edukacja, medycyna, muzealnictwo i grafika komputerowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: precyzyjne urządzenia pomiarowe skanery 3D oraz zintegrowane oprogramowanie 3D CAD/CAM. Proponujemy także usługi skanowania 3D i druku 3D. Jesteśmy renomowanym dystrybutorem systemów CAD 3D / CAM - ZW3D, oprogramowania dla maszyn CNC. W ofercie proponujemy drukarki 3D i urządzenia dodatkowe. Świadczymy usługi doradztwa technicznego i szeroki zakres specjalistycznych szkoleń - w ofercie m.in. szkolenie CNC. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową realizację wdrożeń w myśl naszej idei - "Od pomysłu do realizacji".

Promocyjne ceny 3D Master

 

Z okazji zbliżających się targów Warsaw Industry Week zapraszamy do skorzystania z naszych najnowszych promocji.

W ofercie promocyjnej proponujemy: 50% rabatu na usługi skanowania 3D, druku 3D oraz udział nowych technologii (skanery 3D, drukarki 3D) w eventach 3D. 

 

usługi druku 3D tanio
skanowanie 3D tanio

Wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami 3D zapraszamy na Warsaw Industry Week do Nadarzyna, a "łowców promocji" czyli wszystkich zainteresowanych tanimi usługami w zakresie druku 3D, tanich usług skanowania oraz organizacji eventu z udziałem zaawansowanych technologii 3D zachęcamy do skorzystania z promocji. Już dziś kusimy wysokimi rabatami i najlepszą jakością usług. 

eventy 3D skanery drukarki

 Wymyśl scenariusz w wirtualnej scenerii z udziałem innowacji technologicznych 3D, a my urządzimy pokaz dla Twoich gości. Zapewniamy profesjonalny sprzęt 3D (skanery 3D, drukarki, oprogramowanie do modelowania CAD) oraz fachowych pracowników. Współdziałamy w zakresie prezentacji, pokazów na żywo oraz usług 3D. Skorzystaj z naszej oferty promocyjnej - już dziś 50% rabat na wszystkie usługi 3D. Tylko przez najbliższe dwa tygodnie.

 

Odwiedź nas na WIW -Warsaw Industry Week w Nadarzynie - Expo Ptak w drugim tygodniu listopada: 7-9.11.2016.