O NAS

3D MASTER oferuje kompleksowe, wszechstronne i nowoczesne rozwiązania z zakresu wykorzystania technologii 3D w wielu dziedzinach, m.in: przemysł, inżynieria odwrotna, nauka i edukacja, medycyna, muzealnictwo i grafika komputerowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: precyzyjne urządzenia pomiarowe skanery 3D oraz zintegrowane oprogramowanie 3D CAD/CAM. Proponujemy także usługi skanowania 3D i druku 3D. Jesteśmy renomowanym dystrybutorem systemów CAD 3D / CAM - ZW3D, oprogramowania dla maszyn CNC. W ofercie proponujemy drukarki 3D i urządzenia dodatkowe. Świadczymy usługi doradztwa technicznego i szeroki zakres specjalistycznych szkoleń - w ofercie m.in. szkolenie CNC. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową realizację wdrożeń w myśl naszej idei - "Od pomysłu do realizacji".

Zaproszenie na Eurotool 2016

 

Eurotool 2016 zaproszenie

Już wkrótce odbędą się Międzynarodowe Targi Obrabiarek i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL 2016 w Krakowie.

3D Master jako inicjator nowoczesnych technologii i ekspert w obszarze 3D zaprezentuje nowinki technologiczne oraz najnowsze rozwiązania dla przemysłu i produkcji.

Wśród naszych propozycji znajdą się:

- precyzyjne urządzenia pomiarowe - mobilne skanery 3D Artec z oprogramowaniem Artec Studio i Geomagic Wrap, wyposażone w niezawodne i bardzo wydajne algorytmy 

- kompleksowe narzędzia do projektowania ZW3D CAD/CAM - system zintegrowany z innymi rozwiązaniami 3D

- aplikacje i programy 3D wspomagające: CADbro, ZBrush, SimWise, MITCalc, SimLab

- systemy rozwiązań dla maszyn CNC: symulatory CNC Cimco i Eureka - profesjonalne drukarki 3D (Zortrax, Up Box, Solido) oraz urządzenia wielofukcyjne (ZMorph, Sinterit)

- kompleksowe maszyny do szybkiego prototypowania oraz produkcji seryjnej.

Przedstawimy również nasze propozycje szkoleń związanych z branżą 3D. W ofercie mamy kursy CAD/CAM, szkolenia CNC, Kompleksowy Kurs 3D).

Na targach Eurotool 2016 pokażemy różne możliwości zastosowania technologii 3D w obszarze Tools for Industry. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska na EUROTOOL w Krakowie: hala Dunaj, stoisko 5. Bezpłatne e-zaproszenia na targi otrzymają Państwo po wysłaniu zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.