O NAS

3D MASTER oferuje kompleksowe, wszechstronne i nowoczesne rozwiązania z zakresu wykorzystania technologii 3D w wielu dziedzinach, m.in: przemysł, inżynieria odwrotna, nauka i edukacja, medycyna, muzealnictwo i grafika komputerowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: precyzyjne urządzenia pomiarowe skanery 3D oraz zintegrowane oprogramowanie 3D CAD/CAM. Proponujemy także usługi skanowania 3D i druku 3D. Jesteśmy renomowanym dystrybutorem systemów CAD 3D / CAM - ZW3D, oprogramowania dla maszyn CNC. W ofercie proponujemy drukarki 3D i urządzenia dodatkowe. Świadczymy usługi doradztwa technicznego i szeroki zakres specjalistycznych szkoleń - w ofercie m.in. szkolenie CNC. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową realizację wdrożeń w myśl naszej idei - "Od pomysłu do realizacji".

Aplikacja Artec ScanApp  dla Apple Macintosh

Artec Scan Aplikacja Macintosh

 

Nowość na rynku!

Producent skanerów 3D i oprogramowania do obróbki skanów 3D udostępnił właśnie nowy produkt software: program Artec ScanApp pod systemy Apple Macintosh

Artec ScanApp Beta to zupełnie nowa aplikacja Mac OS, który pozwala użytkownikom po raz pierwszy w historii rejestrować dane 3D za pomocą skanera 3D Artec Eva bezpośrednio na komputerze Mac. Program Artec ScanApp został wyposażony w nowy, łatwy system skanowania 3D oraz przejrzysty, ergonomiczny interfejs. To idealne rozwiązanie dla nowych użytkowników komputerów Macintosh.

Skany 3D można bezpośrednio dostosować do programu lub ekportować do zaawansowanej obróbki i edycji na komputer z systemem Windows z Artec Studio. Finalny model 3D jest kompatybilny z wieloma programami do modelowania 3D popularnymi w inżynierii odwrotnej, co sprawia, że jest to doskonałe narzędzie do tworzenia nowych wzorów produktów w 3D.

Wersja Beta programu Artec do obróbki skanów 3D do pobrania za darmo.

Testuj bezpłatnie program AS do końca września 2016 r.

 Zapraszamy do skorzystania z oferty. Przełomowe rozwiązanie na rynku 3D dla użytkowników komputerów Apple.