O NAS

3D MASTER oferuje kompleksowe, wszechstronne i nowoczesne rozwiązania z zakresu wykorzystania technologii 3D w wielu dziedzinach, m.in: przemysł, inżynieria odwrotna, nauka i edukacja, medycyna, muzealnictwo i grafika komputerowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: precyzyjne urządzenia pomiarowe skanery 3D oraz zintegrowane oprogramowanie 3D CAD/CAM. Proponujemy także usługi skanowania 3D i druku 3D. Jesteśmy renomowanym dystrybutorem systemów CAD 3D / CAM - ZW3D, oprogramowania dla maszyn CNC. W ofercie proponujemy drukarki 3D i urządzenia dodatkowe. Świadczymy usługi doradztwa technicznego i szeroki zakres specjalistycznych szkoleń - w ofercie m.in. szkolenie CNC. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową realizację wdrożeń w myśl naszej idei - "Od pomysłu do realizacji".

 Zapraszamy na Dzień IT na WSH do Radomia

 

WSH Radom Dzień IT

 

Już dziś 17 marca od godziny 9:30 na WSH w Radomiu trwa Dzień IT - otwarty dla zainteresowanych. Zapraszamy na uczelnię - budynek przy ul. Domagalskiego 7a.

W auli A1 uczelni w godzinach 10:00 - 13:00 nasi eksperci 3D MASTER- Specjaliści ds. Inżynierii Odwrotnej - przeprowadzą pokaz skanowania 3D przy użyciu najnowszej generacji skanerów 3D Artec.

Pokażemy jak dynamiczny i bezpieczny jest proces skanowania 3D, a następnie jak przy pomocy odpowiedniego oprogramowania 3D - Artec Studio- można szybko przetwarzać skany, aby zamienić je na gotowe do wydruku modele 3D. 

Wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami serdecznie zapraszamy na radomską uczelnięWSH. Nasza przyszłość jest spod znaku 3D!