O NAS

3D MASTER oferuje kompleksowe, wszechstronne i nowoczesne rozwiązania z zakresu wykorzystania technologii 3D w wielu dziedzinach, m.in: przemysł, inżynieria odwrotna, nauka i edukacja, medycyna, muzealnictwo i grafika komputerowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: precyzyjne urządzenia pomiarowe skanery 3D oraz zintegrowane oprogramowanie 3D CAD/CAM. Proponujemy także usługi skanowania 3D i druku 3D. Jesteśmy renomowanym dystrybutorem systemów CAD 3D / CAM - ZW3D, oprogramowania dla maszyn CNC. W ofercie proponujemy drukarki 3D i urządzenia dodatkowe. Świadczymy usługi doradztwa technicznego i szeroki zakres specjalistycznych szkoleń - w ofercie m.in. szkolenie CNC. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową realizację wdrożeń w myśl naszej idei - "Od pomysłu do realizacji".

Wiosenna Promocja Artec – Skanery 3D

 

Wiosenna Promocja Artec 

 

Już dziś rozpoczynamy Wiosenną Promocję – skanowanie 3D, co jest znakomitym powodem do zakupu skanerów 3D Eva, Space Spider oraz Spider. 

Wiosna to czas odnowy, ekscytujących planów i nowych projektów. A jeśli już rozważasz zakup nowego skanera 3D, to jest to idealny czas. Zyskaj dwa lata bezpłatnej subskrypcji na program Artec Studio Professional przy każdym zakupie skanera 3D w marcu i kwietniu 2016.

Zasady promocji:

Każdy zakup skanera 3D Artec podczas wiosennej promocji w marcu i kwietniu 2016 zostanie nagrodzony  bezpłatną subskrypcją Artec Studio Professional z aktualizacją do najnowszych wersji 11 i 12.

Promocja trwa do 30 kwietnia 2016.

 Artec Studio to uznany program 3D do przetwarzania danych i obróbki skanów 3D, kompatybilny ze skanerami 3D Artec.

 

skaner 3D Artec Eva Skaner 3D Space Spider

 

Skorzystaj z Wiosennej Promocji Artec, a otrzymasz:

  • darmowe oprogramowanie przez dwa lata 

  • prawo do aktualizacji Artec Studio 11 i 12

Z naszą Wiosenną Promocją Artec zyskasz jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi 3D. Skanery 3D Artec to nie tylko innowacyjne produkty, lecz przede wszystkim najnowsze rozwiązania 3D – uniwersalne, wszechstronne i udoskonalane zgodnie z wymaganiami Klientów!

W celu poznania wszystkich szczegółów oferty skontaktuj się z nami mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 22 846 21 50;  + 48 534 206 636.