O NAS

3D MASTER oferuje kompleksowe, wszechstronne i nowoczesne rozwiązania z zakresu wykorzystania technologii 3D w wielu dziedzinach, m.in: przemysł, inżynieria odwrotna, nauka i edukacja, medycyna, muzealnictwo i grafika komputerowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: precyzyjne urządzenia pomiarowe skanery 3D oraz zintegrowane oprogramowanie 3D CAD/CAM. Proponujemy także usługi skanowania 3D i druku 3D. Jesteśmy renomowanym dystrybutorem systemów CAD 3D / CAM - ZW3D, oprogramowania dla maszyn CNC. W ofercie proponujemy drukarki 3D i urządzenia dodatkowe. Świadczymy usługi doradztwa technicznego i szeroki zakres specjalistycznych szkoleń - w ofercie m.in. szkolenie CNC. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową realizację wdrożeń w myśl naszej idei - "Od pomysłu do realizacji".

Skaner 3D Artec Eva w promocyjnej cenie

 

Skaner Artec EVA promocyjna cena

Skaner EVA marki Artec to idealne rozwiązanie do szybkiego tworzenia kolorowego i dokładnego modelu 3D średniej wielkości obiektów, takich jak ludzie, pomniki lub motocykle. Skaner 3D skanuje szybko, w wysokiej rozdzielczości i żywych kolorach, co pozwala na niemal nieograniczone zastosowania.

Artec Eva jest skanerem lekkim, szybkim i uniwersalnym, co sprawia że jest to najbardziej popularne urządzenie i lider na rynku przenośnych skanerów 3D. Uznany przez iReviews za najlepszy mały skaner 3D 2015 roku.

Łatwość użycia szybkość i precyzja pracy spowodowały, że skaner Artec Eva stał się podstawowym produktem dla wielu gałęzi przemysłu. Od szybkiego prototypowania do kontroli jakości, od grafiki komputerowej do ochrony zabytków. Znajduje zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, kryminalistyce, medycynie i protetyce. Skaner Artec Eva umożliwia i przyśpiesza proces wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w wielu sektorach przemysłu oraz w medycynie. Możliwość uzyskania bardzo dokładnych pomiarów - skanów 3D w szybki i prosty sposób to największe zalety tego urządzenia.

Artec Eva został nawet wykorzystany do stworzenia pierwszego portretu 3D amerykańskiego prezydenta Baracka Obamy.

 

Skaner 3D Eva specyfikacja

 

Nie wspierane: Windows XP, Windows Vista, 32-bit OS, Intel graphics cards, AMD FirePro M6100 Fire GL V

Nie zalecane: Xeon or AMD processors, NVIDIA SLI or AMD CrossFire configurations, NVIDIA Quadro series

Polecamy zapoznanie się z przewodnikiem, jak dobrać odpowiedni komputer do pracy ze skanerem 3D Artec.

Uwaga: Skaner 3D EVA jest produktem z eskpozycji. Rok produkcji 2013.