O NAS

3D MASTER oferuje kompleksowe, wszechstronne i nowoczesne rozwiązania z zakresu wykorzystania technologii 3D w wielu dziedzinach, m.in: przemysł, inżynieria odwrotna, nauka i edukacja, medycyna, muzealnictwo i grafika komputerowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: precyzyjne urządzenia pomiarowe skanery 3D oraz zintegrowane oprogramowanie 3D CAD/CAM. Proponujemy także usługi skanowania 3D i druku 3D. Jesteśmy renomowanym dystrybutorem systemów CAD 3D / CAM - ZW3D, oprogramowania dla maszyn CNC. W ofercie proponujemy drukarki 3D i urządzenia dodatkowe. Świadczymy usługi doradztwa technicznego i szeroki zakres specjalistycznych szkoleń - w ofercie m.in. szkolenie CNC. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową realizację wdrożeń w myśl naszej idei - "Od pomysłu do realizacji".

Konkurs Kosmiczny Projekt 3D - Przebudzenie mocy

 

Z okazji premiery kolejnej części kosmicznej serii "Gwiezdne wojny - Przebudzenie mocy" przygotowaliśmy dla Ciebie konkurs z nagrodami.

Jesteś fanem gwiezdnej serii, a wyobraźnia jest Twoja mocna stroną?  Zgłoś się do nas.

Lubisz wyzwania, a projektowanie i tworzenie sprawia Ci wiele satysfakcji? Sprawdź się w naszym konkursie.

Od dziecka marzysz o locie w kosmos i nawet teraz planujesz podróż międzyplanetarną? Stwórz swój własny statek kosmiczny.

Razem z nami możesz przeżyć naprawdę niesamowitą przygodę! Kosmiczny konkurs projektowy 3D przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy uwielbiają wyzwania i nie boją się im sprostać.

konkurs star wars kosmiczny projekt

 Niech moc będzie z Tobą! 

Udział w konkursie to kreatywne i fantastyczne zajęcie, które przyniesie Ci nie tylko radość z tworzenia, ale również możliwość wygrania kosmicznych nagród. Masz pełną dowolność działania w zakresie opracowania projektu - ważne jednak, abyś poznał zasady konkursu.

Usiądź wygodnie przed monitorem i wyobraź sobie realny pojazd kosmiczny, innowacyjny gwiezdny statek, absolutnie zgodny z Twoją wizją, który błyskawicznie zawiezie Cię w bezpieczne miejsce ku marzeniom.

Twój projekt kosmicznego pojazdu 3D może być inspirowany statkami kosmicznymi z gwiezdnych serii "Star Wars", a nawet może być repliką jednego z pojazdów, lecz nie jest to konieczne.

Nie chcemy Cię ograniczać. Możesz stworzyć dowolny, klasyczny lub innowacyjny pojazd 3D w zależności od Twojej fantazji.

A zatem do dzieła! 

 Czekają na Ciebie kosmiczne nagrody 3D:

konkurs star wars nagrody

Nagrody w konkursie Kosmiczny Projekt 3D - Przebudzenie mocy:

I miejsce: licencja na oprogramowanie ZW3D CAD/CAM moduł Premium na rok użytkowania gra na PC „Battle front ” oraz wydruk 3D opracowanego projektu. Łączna wartość nagrody I: 750 PLN.

II miejsce: licencja na oprogramowanie ZW3D CAD/CAM moduł Standard na rok użytkowania, budzik Star Wars ”R2-D2” oraz wydruk 3D Twojego projektu. Łączna wartość nagrody II: 550 PLN.

III miejsce: licencja na oprogramowanie ZW3D CAD/CAM moduł Lite na rok użytkowania, PenDrive Star Wars „Mistrz Yoda" oraz wydruk gotowego projektu 3D. Łączna wartość nagrody III to 250 PLN.

Zasady konkursu:

Twoje zadanie konkursowe składa się z trzech etapów.

1. Aby przystąpić do działania wejdź na Facebooka i polub nasz fanpage 3D Master: https://www.facebook.com/3D-Master-181610901858563/?ref=hl

2. Następnie zaprojektuj gwiezdny pojazd 3D Master posługując się programem ZW3D CAD CAM i po spakowaniu do archiwum ZIP wgraj go na dowolny, bezpłatny serwer wymiany plików.

3. Pod adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wyślij informację z bezpośrednim linkiem do udostępnionego projektu w tytule maila wpisując: "Kosmiczny projekt 3D".

Szczegóły Konkursu:

Konkurs jest organizowany za pośrednictwem internetu.

Czas trwania konkursu: 16.12.2015 - 10.02.2016.

Program ZW3D CAD CAM możesz bezpłatnie pobrać ze strony www.zw3d.com.pl   To proste: Wchodzisz w zakładkę „Pobierz” i klikasz w Aktualna wersja 2015. Wypełniasz formularz zgłoszeniowy i wysyłasz go do nas wpisując w okienku „Dodatkowe informacje” hasło Konkurs 3D.  Z pobranego programu możesz korzystać przez 30 dni - nie tylko w celach konkursowych. 

Regulamin konkursu 3D

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym kreatywnym konkursie! A w razie potrzeby możesz obejrzeć jak z tym wyzwaniem poradził sobie nasz kolega z zespołu 3D Master projektując samolot ETA 2 Actis: