O NAS

3D MASTER oferuje kompleksowe, wszechstronne i nowoczesne rozwiązania z zakresu wykorzystania technologii 3D w wielu dziedzinach, m.in: przemysł, inżynieria odwrotna, nauka i edukacja, medycyna, muzealnictwo i grafika komputerowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: precyzyjne urządzenia pomiarowe skanery 3D oraz zintegrowane oprogramowanie 3D CAD/CAM. Proponujemy także usługi skanowania 3D i druku 3D. Jesteśmy renomowanym dystrybutorem systemów CAD 3D / CAM - ZW3D, oprogramowania dla maszyn CNC. W ofercie proponujemy drukarki 3D i urządzenia dodatkowe. Świadczymy usługi doradztwa technicznego i szeroki zakres specjalistycznych szkoleń - w ofercie m.in. szkolenie CNC. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową realizację wdrożeń w myśl naszej idei - "Od pomysłu do realizacji".

Pakiet promocyjny Artec: skanery 3D, Artec Studio i Geomagic Design X 


 Skanery 3d Artec - wszechstronne zastosowanie, precyzja i skuteczność działania

 

Skanery 3D Artec promocja

 

Już dziś: pakiet promocyjny Artec w gorącej cenie: skanery 3D, Artec Studio i Geomagic Design X 

 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w naszej promocji. Gorące ceny i szeroki wybór nowych pakietów, które łączą w sobie najlepsze cechy 3D: skanowanie 3D, projektowanie w CAD. 

Pakiet Artec to skuteczne i wartościowe rozwiązanie dla wielu ważnych branż przemysłu: motoryzacja, produkcja maszyn, inżynieria odwrotna. All-in-one czyli wszystko w jednym najkorzystniejsza oferta produktów Artec - promocyjne pakiety. 

Przy użyciu przenośnych skanerów 3D Eva i Space Spider marki Artec z najwyższą precyzją uchwycisz powierzchnię obiektu.  

Oprogramowanie Artec Studio 10 w szybki i intuicyjny sposób pozwoli Ci przetwarzać dane i modyfikować model 3D dzięki uniwersalnemu zestawowi narzędzi Geomagic Design X. Wygodny i funkcjonalny program  umożliwi Ci realizację niemalże każdego projektu, który wymyślisz.  

"Geomagic Design X to lider w branży 3D – proponuje wszechstronne rozwiązania w zakresie skanowania 3D i projektów w CAD " - deklaruje Calvin Hur, Dyrektor Zarządzający firmą VP, główny koordynator ds. oprogramowania i systemów 3D. "Wersja 2016 naszego oprogramowania w połączeniu z wysokiej jakości pracą skanera 3D marki Artec zapewnia niezrównaną efektywność i ułatwia tworzenie precyzyjnych danych w CAD powstałych z obiektów rzeczywistych."

Promocyjne ceny pakietów Artec - wybierz optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy:

 

Oferujemy różne pakiety w specjalnych cenach, dzięki czemu dokonasz właściwego wyboru  najlepiej odpowiadającemu Twoim potrzebom: 

• Skaner Eva marki Artec, Geomagic Design X i roczna licencja na Artec Studio Professional w cenie 29,900

• Skaner Space Spider marki Artec, Geomagic Design X i roczna licencja Artec Studio Professional w cenie 36,900

• Skaner Eva marki Artec i skaner Space Spider, Geomagic Design X i roczna licencja Artec Studio Professional w cenie 45,900

 

Oferta promocyjna ważna do odwołania.

Pakiety promocyjne będą dostępne dla Państwa po dokonaniu zgłoszenia: info@skanery3d.eu

 Więcej szczegółów po skontaktowaniu się z nami. Oferujemy doradztwo i pomoc techniczną oraz szeroki pakiet szkoleń.

 

Kontakt w sprawie promocji: Skanery i oprogramowanie 3D

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat pakietów promocyjnych wypełnij formularz. Oferta promocyjna ważna do odwołania.
Zatwierdzając ten formularz akceptujesz naszą politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.