O NAS

3D MASTER oferuje kompleksowe, wszechstronne i nowoczesne rozwiązania z zakresu wykorzystania technologii 3D w wielu dziedzinach, m.in: przemysł, inżynieria odwrotna, nauka i edukacja, medycyna, muzealnictwo i grafika komputerowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: precyzyjne urządzenia pomiarowe skanery 3D oraz zintegrowane oprogramowanie 3D CAD/CAM. Proponujemy także usługi skanowania 3D i druku 3D. Jesteśmy renomowanym dystrybutorem systemów CAD 3D / CAM - ZW3D, oprogramowania dla maszyn CNC. W ofercie proponujemy drukarki 3D i urządzenia dodatkowe. Świadczymy usługi doradztwa technicznego i szeroki zakres specjalistycznych szkoleń - w ofercie m.in. szkolenie CNC. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową realizację wdrożeń w myśl naszej idei - "Od pomysłu do realizacji".

Odwiedź nas na targach, a otrzymasz

swój portret 3D

 

Właśnie rozpoczynamy sezon targowy Jesień 2015. Targi branżowe odbędą się w Sosnowcu, Poznaniu, Krakowie oraz Warszawie. 

Jeśli chcesz masz ochotę dowiedzieć się więcej o nowych technologiach spod znaku 3D oraz oprogramowania dla inżynierów, konstruktorów i technologów - sedercznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Wszyscy goście mają możliwość udziału w procesie skanowania 3D i mogą otrzymać bezpłatny portret 3D. Dodatkowa niespodzianka to płyta instalacyjna CD z oprogramowaniem ZW3D CAD CAM dla wszystkich zainteresowanych projektowaniem 3D.

 

Własny portret 3D

                                                                                                                                                                

                                                                                                                      Portret 3D z naniesioną siatką trójkątów. 

 

W najbliższych dniach 29 września - 1 października 2015 będziemy obecni na targach Toolex Wirtotechnologia w Sosnowcu: hala A, stoisko numer 201. 

Następnie w dniach 6 - 10 października można nas odwiedzić na targach Drema w Poznaniu w pawilonie numer 5 - jako współwystwaca dzielimy stoisko z firmą SERON.  

W dniach 13 - 15 października czekamy na Was w Krakowie na targach EUROTOOL - hala Wisła, stoisko W-4.

Miło nam będzie gościć Państwa na 3D SHOW - największe targi druku 3D w Polsce - 16-17 października w Gmachu Politechniki Warszawskiej - stoisko numer 35. 


 

portret 3D 1 Portret 3D gratis  portret 3D 2

 Portret 3D - z teksturą.

 

 Aby otrzymać własny portret 3D gratis - wystarczy, że zgłosisz się do nas  do stoiska na targi, zgłosisz chęć udziału w procesie skanowania 3D i po chwili od uzyskania skanu 3D - odbierzesz od nas płytę CD ze swoim portretem 3D. Skanowanie 3D jest całkowiecie bezpieczne dla zdrowia, krótkotrwałe i dokładne. 

 

 Więcej informacji na temat skanowania 3D uzyskaja Państwo pisząc do nas pod Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.