O NAS

3D MASTER oferuje kompleksowe, wszechstronne i nowoczesne rozwiązania z zakresu wykorzystania technologii 3D w wielu dziedzinach, m.in: przemysł, inżynieria odwrotna, nauka i edukacja, medycyna, muzealnictwo i grafika komputerowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: precyzyjne urządzenia pomiarowe skanery 3D oraz zintegrowane oprogramowanie 3D CAD/CAM. Proponujemy także usługi skanowania 3D i druku 3D. Jesteśmy renomowanym dystrybutorem systemów CAD 3D / CAM - ZW3D, oprogramowania dla maszyn CNC. W ofercie proponujemy drukarki 3D i urządzenia dodatkowe. Świadczymy usługi doradztwa technicznego i szeroki zakres specjalistycznych szkoleń - w ofercie m.in. szkolenie CNC. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową realizację wdrożeń w myśl naszej idei - "Od pomysłu do realizacji".

Targi Toolex Wirtotechnologia w Sosnowcu

Toolex 2015 3D Master

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki.

Targi odbędą się w Sosnowcu w dniach 29 wrzesień – 1 październik 2015. Nasz zespół 3D Master będzie do Państwa dyspozycji przy stoisku firmowym nr 201 w pawilonie A. Służymy fachowym doradztwem, nowinkami z zakresu 3D oraz wsparciem technicznym. 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych wiedzą oraz najnowszymi rozwiązaniami 3D, oprogramowaniem CAD / CAM 2D i 3D, skanerami 3D marki Artec, drukarkami 3D oraz innymi produktami znajdującymi się w ofercie naszej firmy.

Przy naszym stoisku czeka na Państwa wiele atrakcji: będziecie mieli możliwość przyjrzeć się jak wygląda proces drukowania w 3D oraz otrzymać swój własny portret w 3D. Na gości targów czeka kolejna niespodzianka: płyta intalacyjna z oprogramowaniem ZW3D CAD CAM gratis dla każdego, kto odwiedzi nasze stoisko. 

Miło nam powiadomić Państwa, że obecnie znacznie rozszerzyliśmy spektrum naszego działania w zakresie programów do projektowania. Proponujemy program Z Brush (malowanie i rzeźbienie) oraz Group Builder (projektowanie wnętrz).

Łączymy pozdrowienia

Zespół 3D Master