O NAS

3D MASTER oferuje kompleksowe, wszechstronne i nowoczesne rozwiązania z zakresu wykorzystania technologii 3D w wielu dziedzinach, m.in: przemysł, inżynieria odwrotna, nauka i edukacja, medycyna, muzealnictwo i grafika komputerowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: precyzyjne urządzenia pomiarowe skanery 3D oraz zintegrowane oprogramowanie 3D CAD/CAM. Proponujemy także usługi skanowania 3D i druku 3D. Jesteśmy renomowanym dystrybutorem systemów CAD 3D / CAM - ZW3D, oprogramowania dla maszyn CNC. W ofercie proponujemy drukarki 3D i urządzenia dodatkowe. Świadczymy usługi doradztwa technicznego i szeroki zakres specjalistycznych szkoleń - w ofercie m.in. szkolenie CNC. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową realizację wdrożeń w myśl naszej idei - "Od pomysłu do realizacji".

Modele 3D w Galerii Google dzięki skanerom Artec Eva

 

Modele 3D wykonane przy użyciu skanera 3D Eva marki Artec są dostępne dla zwiedzających w Galerii Google Art Project.

To prawdziwa uczta dla oczu koneserów sztuki: galeria internetowa Google obejmuje ponad 90000 cyfrowych dzieł sztuki zebranych z ponad 500 muzeów na całym świecie.  Niektóre z nich mogą być oglądane w 3D dzięki skanerom Eva marki Artec. Skaner 3D został tak skonfigurowany, aby stworzyć na zamówienie fotorealistyczne modele 3D artefaktów, takich jak naczynia, statuetki i ceramika, w wysokiej rozdzielczości.

 

Skaner 3D Eva skanuje figurkę krowy

Foto udostępnione dzięki portalowi SlashGear.com

 

"Te obiekty są teraz udostępnione szerokiej publiczności: można je obracać i powiększać, Dzięki temu wszyscy zwiedzający mają teraz możliwość prawdziwego obcowania ze sztuką:  z bliska mogą przyglądać się eksponatom, co wcześniej było niemożliwe: online lub poza siecią" – według relacji z portalu slashgear.com. "Niezwykłe eksponaty i unikalne grafiki można teraz odwrócić i dokładnie obejrzeć  z każdej strony dzięki osiągnięciom najnowszych technologii skanowania 3D Google. W taki  oto sposób unikatowe artefakty i dzieła sztuki są  udostępniane przez muzea na całym świecie za darmo."

Modele 3D w Google Art Project

 

Portal SlashGear udostępnił również świetny film pokazujący pracę skanera 3D Eva podczas sesji skanowania 3D we włoskim Muzeum Sztuki Orientale w Turynie. Już teraz możesz zobaczyć efekty pracy skanera Eva w galerii Google Art Project. Baw się dobrze!