O NAS

3D MASTER oferuje kompleksowe, wszechstronne i nowoczesne rozwiązania z zakresu wykorzystania technologii 3D w wielu dziedzinach, m.in: przemysł, inżynieria odwrotna, nauka i edukacja, medycyna, muzealnictwo i grafika komputerowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: precyzyjne urządzenia pomiarowe skanery 3D oraz zintegrowane oprogramowanie 3D CAD/CAM. Proponujemy także usługi skanowania 3D i druku 3D. Jesteśmy renomowanym dystrybutorem systemów CAD 3D / CAM - ZW3D, oprogramowania dla maszyn CNC. W ofercie proponujemy drukarki 3D i urządzenia dodatkowe. Świadczymy usługi doradztwa technicznego i szeroki zakres specjalistycznych szkoleń - w ofercie m.in. szkolenie CNC. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową realizację wdrożeń w myśl naszej idei - "Od pomysłu do realizacji".

Gorąca oferta na skanery 3D Artec! 

 

 

Praca ze skanerami 3D Artec ma teraz jeszcze jedną zaletę. Jeśli jesteś już właścicielem skanera Artec, oto co powinieneś wiedzieć: począwszy od dzisiaj możesz uzyskać 10% zniżki na zakup kolejnego skanera w przyszłości, w zamian za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami.

Jesteśmy szczególnie zainteresowani Twoimi doświadczeniami z pracy ze skanerami Eva, Spider, Space Spider i L2 w inżynierii, opiece zdrowotnej, edukacji i badaniach naukowych, modzie, medycynie sądowej, ubezpieczeniach i innych dziedzinach.

 

Aby poznać więcej szczegółów związanych z pełną listą interesujących producenta dziedzin i procedurami ubiegania się o zniżkę skontaktuj się z nami już dziś!