O NAS

3D MASTER oferuje kompleksowe, wszechstronne i nowoczesne rozwiązania z zakresu wykorzystania technologii 3D w wielu dziedzinach, m.in: przemysł, inżynieria odwrotna, nauka i edukacja, medycyna, muzealnictwo i grafika komputerowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: precyzyjne urządzenia pomiarowe skanery 3D oraz zintegrowane oprogramowanie 3D CAD/CAM. Proponujemy także usługi skanowania 3D i druku 3D. Jesteśmy renomowanym dystrybutorem systemów CAD 3D / CAM - ZW3D, oprogramowania dla maszyn CNC. W ofercie proponujemy drukarki 3D i urządzenia dodatkowe. Świadczymy usługi doradztwa technicznego i szeroki zakres specjalistycznych szkoleń - w ofercie m.in. szkolenie CNC. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową realizację wdrożeń w myśl naszej idei - "Od pomysłu do realizacji".

Artec ID - Rozpoznawanie ludzi 3D

Rozpoznawanie ludzi 3D

Niezawodność i Bezpieczeństwo

Obecnie Broadway 3D udostępnia najwyższy poziom bezpieczeństwa kontroli dostępu. Dostęp dla danej osoby jest zapewniony tylko wtedy, gdy system dopasuje jej twarz do obrazu twarzy, który znajduje się w bazie danych. Zapis obrazów 3D umożliwia gromadzenie danych statystycznych oraz rejestrację prób uzyskania nieautoryzowanego dostępu. Broadway 3D nie zostanie oszukany przez użytkownika, który przebierze się za inną osobę albo posługuje się skradzioną kartą identyfikacyjną czy kartą dostępu. Urządzenie to eliminuje wszelkie błędy, które następują przez tzw. „czynnik ludzki” np. gdy uwaga strażnik jest osłabiona z powodu znacznego napływ ludzi w ACS.

Oszczędność czasu

Pojemność Broadway Check Point osiąga do 60 osób na minutę nawet w dużej bazie danych (>10,000 zarejestrowanych). To powoduje wzrost przepustowości każdego z punktów kontrolnych lub bramek i sprawia, że karty dostępu okażą się przestarzałe, a wszystko odbywa się przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Ochrona przed kradzieżą kart dostępu

W przypadkach, w których używane karty dostępu, Broadway Check Point zabezpiecza przed nielegalnym wykorzystaniem skradzionych, zgubionych lub pożyczonych kart. Podczas udzielania dostępu przez Broadway, urządzenie sprawdza nie tylko autentyczność samej karty, ale również tożsamość osoby korzystającej z niej.

Godziny pracy audytu

Broadway Check Point pozwala na automatyzację i zwiększenie frekwencji pracowników oraz eliminuje niebezpieczeństwo związane z wystąpieniem fałszowania.

 

 

Prosta integracja

Broadway Check Point szybko i łatwo integruje się z istniejącym systemem kontroli dostępu (ACS). Nie istnieje potrzeba zmiany obecnego systemu ACS bądź pozbycia się personalnych kart dostępu. Każdy użytkownik może wybrać taki scenariusz, który najlepiej sprawdzi się dla niego lub jego spółki.

Ochrona danych osobowych

Większość metod biometrycznych wymaga przechowywania danych osobowych, którymi ludzie raczej nie dzielą się z innymi w życiu codziennym (odciski palców, skany tęczówki i siatkówki itd.). To prowadzi do realnego zagrożenia kradzieży tożsamości, w których dane osobowe są wykorzystywane przeciwko danej osobie (biometryczne fałszowanie w celu uzyskania nieautoryzowanego dostępu lub sfabrykowania dowodów w sądzie, dostęp do osobistych danych medycznych itp.).

W przeciwieństwie do innych danych biometrycznych, identyfikacja twarzy 3D nie niesie ryzyka wykorzystania prywatnych danych danej osoby przeciwko niej samej, od kiedy wymiary geometryczne twarzy są „publiczną informacją”. Ta informacja jest wykorzystywana w większości sposobów identyfikacji. Co więcej, wykorzystanie dynamicznego obrazu 3D powierzchni eliminuje, prawie całkowicie, ryzyko fałszowania.

Podstawowe funkcje Broadway 3D

 

  • Współpracuje z czytnikami kart interfejsu Wiegand
  • Współpracuje z systemami kontroli i monitoringiem dostępu Wiegand
  • Korzysta z urządzenia sterującego
  • Może być monitorowany i kontrolowany za pośrednictwem Ethernet
  • Może być zintegrowany z istniejącym ACS przez Artec SDK