O NAS

3D MASTER oferuje kompleksowe, wszechstronne i nowoczesne rozwiązania z zakresu wykorzystania technologii 3D w wielu dziedzinach, m.in: przemysł, inżynieria odwrotna, nauka i edukacja, medycyna, muzealnictwo i grafika komputerowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: precyzyjne urządzenia pomiarowe skanery 3D oraz zintegrowane oprogramowanie 3D CAD/CAM. Proponujemy także usługi skanowania 3D i druku 3D. Jesteśmy renomowanym dystrybutorem systemów CAD 3D / CAM - ZW3D, oprogramowania dla maszyn CNC. W ofercie proponujemy drukarki 3D i urządzenia dodatkowe. Świadczymy usługi doradztwa technicznego i szeroki zakres specjalistycznych szkoleń - w ofercie m.in. szkolenie CNC. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową realizację wdrożeń w myśl naszej idei - "Od pomysłu do realizacji".

Artec Scanning SDK rozszerza możliwości

wysokiej rozdzielczości skanerów 3D do integracji

z innym specjalistycznym oprogramowaniem

 

 

Dostosuj oprogramowanie, z którego korzystasz lub aktualizuj nowe do pracy z profesjonalnymi skanerami 3D marki Artec.

Skanery 3D są idealne do zastosowań medycznych, przemysłowych, kontroli jakości oraz inżynierii odwrotnej.

Grupa Artec, wiodący producent i dystrybutor profesjonalnego sprzętu i oprogramowania 3D, ogłosił wydanie pierwszej ogólnodostępnej wersji Artec Scanning Software Development Kit (SDK). Bez względu na to czy użytkownicy powinni dostosować oprogramowanie do obsługi bieżących projektów czy stworzenia nowego oprogramowania do zaspokojenia specjalnych potrzeb, Artec Scanning SDK daje pełną kontrolę nad procesem skanowania. Nowa oferta rozszerzy zastosowanie
i możliwości wysokiej rozdzielczości, bogatej tekstury, przenośnych skanerów 3D w ramach zastosowań medycznych, przemysłowych, inżynierii i druku 3D.

Grupa Artec ma w swojej ofercie dwa wysokiej jakości ręczne skanery 3D: Artec Eva oraz Artec Spider, które mają zdolność tworzenia najwyższej jakości skanów w minimalnym czasie skanowania. Oba skanery mogą być stosowane do odtworzenia szerokiej gamy obiektów, włączając w to elementy zawierające ostre krawędzie, drobne części, oraz obiekty poruszające się.
W pierwszym ogólnodostępnym wydaniu SDK użytkownicy będą mogli w pełni kontrolować proces skanowania. SDK zapewnia dostęp do poszczególnych klatek (w tym klatek mesh) oraz tekstury. Klatki zostaną wyrównane i połączone, aby stworzyć model 3D wraz z teksturą. Dzięki nowemu spojrzeniu na elastyczność, które jest dostarczone wraz z Artec Scanning SDK będziemy mogli tworzyć nowe oprogramowanie, lub wykorzystać już istniejące do pracy ze skanerami 3D Artec.

„Doskonała jakość i mobilność naszych sknerów 3D czyni je idealnymi rozwiązaniami dla wielu gałęzi przemysłu” powiedział Artem Yukhin, prezes i dyrektor generalny Artec Group.

„To oznacza, że nasze skanery są stworzone do wykonywania wielu zadań, które wymagają wszystkich rodzajów oprogramowania”. SDK jest sposobem na zapewnienie, że nasze skanery będą kompatybilne z prawie każdym oprogramowaniem, którym może dysponować użytkownik.

Nowy SDK gwarantuje, że użytkownicy osiągają najlepsze rezultaty podczas skanowania, bez względu jakim systemem dysponują. Oprogramowanie można pobrać ze strony: my.artec3d.com lub za pomocą Artec Instalation Center.